טל-אל קהילה בטבע

סודות מהמזווה-מתנה מקורית וחוויה משפחתית מיוחדת במינה

אנשי קשר:אריאל שרוסטר
נייד:054-2286672
טלפון:
פקס:035183931
דוא"ל: ליצירת קשר עם סודות מהמזווה-מתנה מקורית וחוויה משפחתית מיוחדת במינה לחצו
כתובת:
התמחות:
מחפשים דרך מיוחדת וקצת שונה להנציח זיכרונות משפחתיים, טעמים מוכרים מהמטבח הביתי, או מתכונים שכל בני המשפחה אוהבים? אני מזמין אתכם להצטרף אלי ואל הצוות שלי כדי להפיק תכנית בישול משפחתית, שתלווה את מסע חייכם ותנציח את הזיכרונות הפרטיים שלכם, לצד בני המשפחה האהובים.
תכנית הבישול "סודות מהמזווה" תלווה אתכם בביתכם, במטבח שלכם או בכל לוקיישן אחר שתרצו ותציג את הדינמיקה המשפחתית שלכם, את המתכונים והמנות שאתם אוהבים מזווית קצת אחרת. מדובר בסרט דוקומנטרי ייחודי, סרט שכולו שלכם, סרט שבו אתם, האוכל האהוב עליכם והמטבח שלכם – הם השחקנים הראשיים.
כולנו נוהגים להתרפק על האוכל האהוב של סבתנו או של אמנו, על המנות הכל כך מיוחדות שנחשפנו אליהן במהלך השנים וליוו אותנו לאורך כל הדרך וגם על הטעמים המיוחדים, שמאפיינים את המטבח המשפחתי שלנו. סודות מהמזווה היא מתנה מושלמת לכבוד החג, לכבוד יום ההולדת או לכל אירוע אחר. מתנה שמנציחה את מה שכולנו אוהבים, ומשלבת בין אוכל, אסתטיקה, יופי והרבה טעמים נפלאים. צוות הפקת התכנית ילווה אתכם לאורך מסע הצילום הזה, מסע של הפקת תכנית בישול שכולה שלכם!
ומה אתם מקבלים?
מעבר לזיכרון נהדר, וחוויה משפחתית קולינרית בלתי רגילה, תקבלו גם תמונות סטילס, המתעדות את יום צילום תכנית הבישול, מחברת מתכונים מהודרת עם מתכונים שליוו אתכם בתכנית וכן גם סינר אישי לכל משתתף, שאף יהיה מזכרת נפלאה מהיום הנהדר הזה.
תכנית הבישול המשפחתית "סודות מהמזווה" תאפשר לכם לחלוק עם בני המשפחה האחרים, עם החברים הקרובים והיקירים שלכם את סודות המטבח שלכם, את זיכרונות הילדות, את ריחות מטבחה של סבתא או של הדודה הקרובה ואת המאכלים שהם הרבה יותר ממתכון פשוט. מאכלים שהם געגוע לפעם. רצון להתפרק על העבר...
פרטים נוספים:
לקוחות מספרים עלינו
אתר הבית:
סודות מהמזווה-מתנה מקורית וחוויה משפחתית מיוחדת במינה